Lajmet e fundit nga sporti. Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni . Spor...

Vetëm një pikë e ndan aktualisht skuadrë

Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale.Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motitJU UROJMË SHIKIM TË KËNDSHËM! - RTKLiveMay 3, 2022 · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Barcelona është klub futbollistik i bazuar në krahinën autonome të Katalonisë së Spanjës, përkatësisht në kryeqytetin e saj, Barcelona. Klubi është themeluar më 29 nëntor të vitit 1899. Është ekipi i dytë më i mbështetur në Spanjë dhe ndër klubet me më së shumti tifozë në botë. Fillimisht, ekipi është përbërë vetëm nga lojtarë zviceranë, anglezë dhe ... VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerësohet me çmim nga KOKSH 29 Dhjetor, 2023 VOLEJBOLL/ Trofetë e 2023-shit në sportin e rrjetës, Partizani dhe Tirana rrëmbyen titujtKlubi u themelua në vitin 1923, nga shkrirja e dy ekipeve, “Afërdita Elbasan” dhe “Perparimi Elbasan”, nën emrin Klubi i Futbollit “Urani Elbasan”. Në vitin 1932, klubi e quajti veten “KS Skampa Elbasan”, ndërsa më tej, në vitin 1939, u emërtua “Bashkimi KS”, në vitin 1949 “KS Elbasani”, në vitin 1950 “Puna Elbasan”, dhe në segmentin kohor 1958-1991, u ...Teuta u eliminua nga Kupa e Shqipërisë në mënyrë dramatike. Deri pak sekonda para fundit të ndeshjes me Tiranën ishte e kualifikuar, por në ... Kryesore - Lajme Lajmet e fundit Lajmi i fundit Te fundit Ne fokus Opinion Politike Aktualitet Argument Kronike Dossier Ekonomi.Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Llogaria ime ... ora 01:22lajmet aktuale E hënë, 11 mars 2024. ... Ja një vështrim i fotove nga Ukraina në 24 orët e fundit:VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerësohet me çmim nga KOKSH 29 Dhjetor, 2023 VOLEJBOLL/ Trofetë e 2023-shit në sportin e rrjetës, Partizani dhe Tirana rrëmbyen titujtIf you've only used it to line shelves, you're missing out. Though long-associated with lining drawers and shelves, contact paper has a lot more to offer. And if your only experien...Juventusi është klub futbollistik italian i bazuar në Torino. Është themeluar në vitin 1897 nga një grup studentësh torinezë, ndërsa nga viti 1923 është menaxhuar nga familja Agnelli. Është klubi i tretë më i vjetër në Itali. Historikisht, Juventusi është klubi më i suksesshëm në futbollin italian dhe njëri prej laureatëve dhe më të rëndësishmëve globalisht. I ...VIDEO/ 15-vjeçari me spektrin e autizmit tentoi ta sulmonte, polici e qëllon për vdekje me armë. Një djalë 15-vjeçar me autizëm u qëllua dhe u vra nga një oficer policie në Kaliforni, SHBA, pasi i mituri e sulmoi me një mjet kopshti. Ngjarja u dokumentua nga kamera në trup e policit. Incidenti ndodhi të shtunën pasdite.Egoja dhe dëshira e madhe për triumfin u shpërblyen me vendin e parë në këtë event ndërkombëtar. Kujtojmë që prej kohësh Mikela Skandaj ka shprehur dëshirën e saj për të përfaqësuar Shqipërinë në arenën ndërkombëtare, ndërsa me suksesin e fundit në Treviso ajo shënoi medaljen numër 55 në karrierë, ndonëse … Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë. E hënë 11 Mars 2024 - Përditësimi i fundit 11:12 Home The Insider Trading Activity of Mattson George N on Markets Insider. Indices Commodities Currencies StocksKastrioti gjen shpëtimin me golat e sulmuesit Dejvid Kapllani, ka shënuar 6 herë në pesë ndeshjet e fundit 23 Shkurt, 2024 Kastrioti fiton dhe lë Bylisin pa fjalë, trajneri Ndreu: Ndeshje e luftuar, ja çfarë u kërkova lojtarëveDetaje të reja tronditëse për vrasjen e boksierit kosovar në Gjermani, autorët shtinë 16 herë drejt tij. Sport March 11, 2024. Sport March 11, 2024. ... Hodhi dyshime për daljen e Bardhit nga Big Brother, Sara Gjordeni shuan kureshtjen – e zbulon të vërtetën.The guidelines may help Amazon make a stronger push in generative AI, where Microsoft, OpenAI, Google and others have taken an early lead. Jump to Amazon is rushing to capitalize o...Proxy servers add an extra layer of protection to your online privacy because websites you visit will only be able to collect information about the proxy server rather than about y...Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Super fundjava “kuqezi”/ Cikalleshi e Uzuni realizojnë nga dy gola, shënon edhe Manaj. Gjimshiti dhe Broja japin asiste . 3.Real Madrid 'Mbret' i Evropës, shikoni statistikat e finales së Champions League. 23:38, 28/05/2022. Në “Stade De France” të Parisit u luajt finalja e Champions League mes Liverpoolit dhe Real Madridit, shkruan Syri.net. Real Madridi fitoi me rezultatin minimal 1-0, por që i mjaftoi për të ngritur trofeun e 14-të të Championsit ...Mar 3, 2024 · Lajmet e fundit nga Shqiperia dhe Kosova. Lajme nga politika, aktualiteti, kronika, sociale dhe sporti si dhe lajme nga partite politike ne Shqiperi. Mar 5, 2024 · Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sportiSporti që përfitoi më shumë nga ky ligj ishte pa dyshim futbolli, i cili përfitoi mbështetje nga bizneset me plot 3.597.245 milionë euro nga 236 vërtetime. Pas futbollit vjen basketbolli që u përkrah me 3.271.893 milionë euro nga 235 vërtetime dhe volejbolli i treti me 481.350 mijë euro nga 70 vërtetime.Fundjava e kuqezinjve, gola nga Rey Manaj, Cikalleshi e Uzuni. Vuçiç dorëzohet para Kosovës, banka serbe hap 4 pika për dinarët pranë kalimeve kufitare ... Uzuni dopietë, por Granada bie në 10 minutat e fundit Bayern “shtrydh” Mainz, Harry Kane thyen dy rekorde. Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 4 të plagosur.Telegrafi ju sjelle Informacionet dhe Lajmet e fundit nga Ekonomia vendore dhe ajo ndërkombetare. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, … Ndeshjet e fundit në NBA kanë dhuruar përballje të forta mes skuadrash pretendente nga dy konferencat. Kampionët në fuqi të Denver Nagets, që mbajnë vendin e tretë në Perëndim aktualisht, mposhtën 115-109 kryesuesin e Lindjes, Boston... The Infiniti G35 is based on the sporty Nissan Z platform and is available as a sedan or as a coupe. In stock form, the G35 is an impressive car thanks to its sports tuned suspensi... Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live 03/05/2022 12:00. E kërkonte Bayern dhe Inter, mbrojtësi i Gjermanisë befason me klubin e ri. 02/05/2022 18:08. Juventus siguron Champions, por “i kushton” 40 milionë euro. …Feb 14, 2024 · Lajme sportive nga sporti vendor e boteror. Njëra nga gazetat sportive më të besuara. ... Lajme sportive: Të fundit. FINAL 8 "GJAKOVA 2024" — GJYSMËFINALJA: 2. Lexo më shumë. Gjermani – Itali : Formacionet e mundëshme & lajmet e fundit për 2 skuadrat. 2 July, 2016 0. Gjermani – Itali: Fakte, statistika, parashikimi & …Nov 14, 2023 · Lajmet e Fundit nga Sporti Shpërndaje: Ndërsa skuadrat vazhdojnë të rezervojnë vendet e tyre në finalet e Euro 2024, fokusi po zhvendoset gjithnjë e më shumë tek shorti për turneun e verës së ardhshme në Gjermani dhe mbështetësit së shpejti do të jenë në gjendje të fillojnë të bëjnë plane për të mbështetur ekipet e ... Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS) ka publikuar listën e të gjitha federatave dhe klubeve që kanë inkasuar të hyra nga sponsorizimi gjatë vitit 2023. Klubet e futbollit kanë fituar më …Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sportiEKSKLUZIVE/ Nga raporti me Demin te pengu, rrëfehet ish-drejtori i kuq: Titulli detyrim, si e doja Partizanin (E PLOTË) 08:18 SUPERIORE/ Mbijetesë dhe “Final 4”, njihuni me dy sfidat e para të javës së 27-të Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. ... Ja një vështrim i fotove nga Ukraina në 24 orët e fundit: HVAC preventative maintenance can keep expensive repairs and replacements at bay. Read our guide for easy, affordable ways to keep your system running smoothly. Expert Advice On Im... I fundit që përjetoi këtë është Lionel Messi. Trofeun e lojtarit më të mirë evropian të vitit e ndan revista e njohur franceze "France Football" dhe njihet edhe si "Ballon d'Or". Ylli i Barcelonas, Messi, me Argjentinën u ndal në çerekfinale të botërorit "Afrika e Jugut 2010". "Gauçosët" të shtunën u mposhtën 4:0 nga Gjermania. Papunësia u rrit dhe punësimi u ul në tremujorin e fundit të 2023. Sociale. Lindjet ranë 22% vitin e kaluar, pagesat për bonuset e bebeve ... të ndahemi nga kjo e keqe e madhe. Politike. VIDEO/ Berisha: Skavica u kushton shqiptarëve 1 mld euro, Rama po sillet si ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo …VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerësohet me çmim nga KOKSH 29 Dhjetor, 2023 VOLEJBOLL/ Trofetë e 2023-shit në sportin e rrjetës, Partizani dhe Tirana rrëmbyen titujtA new, hidden iOS 16 feature allows you to see only unread messages. iOS 16 is filled with plenty of major features, but there are smaller changes as well—like the return of your b...The Volkswagen Karmann-Ghia put a stylish Italian body over the humble VW Beetle. Check out a profile and pictures of the Volkswagen Karmann-Ghia. Advertisement The Volkswagen Karm... Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP-at shqiptare, shëndetësia, bota sot struga.E ardhmja e Kilië Mbapes, e konfirmon dhe presidenti i La Ligës: Reali ka para për francezin 29 Shkurt, 2024 VIDEO/ Humbje zhgënjyese e Atletikos së Madridit, skuadra e …Papunësia u rrit dhe punësimi u ul në tremujorin e fundit të 2023. Sociale. Lindjet ranë 22% vitin e kaluar, pagesat për bonuset e bebeve ... të ndahemi nga kjo e keqe e madhe. Politike. VIDEO/ Berisha: Skavica u kushton shqiptarëve 1 mld euro, Rama po sillet si ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo …Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit4 days ago · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Facebook, ish-kreu i KOKSH-it, Viron Bezhani i jep lamtumirën ish-kampionit të Tiranës. “U prehsh në paqe miku im Petrit Hajdari! Sot më duhet t’i them lamtumirë nga Dardha e Korçës, mundësit të shquar, mikut, sportistit dhe kolegut tim të mirë Petrit Hajdari.Lajme nga politika, aktualiteti, kronika, sociale dhe sporti si dhe lajme nga partite politike ne Shqiperi. Skip to content. ... të fundit. Ekspertja e OKB-së: Rusia është përgjegjëse për vdekjen e Navalnyt. Kosovë/ 13-vjeçarja gjendet në një shtëpi me 2 burra, dyshohet se kishin kryer marëdhënie seksuale ...EKSKLUZIVE/ Nga raporti me Demin te pengu, rrëfehet ish-drejtori i kuq: Titulli detyrim, si e doja Partizanin (E PLOTË) 10 Mars, 2024 SUPERIORE/ Mbijetesë dhe “Final 4”, njihuni me dy sfidat e para të javës së 27-tëErdogan tërhiqet nga politika: Zgjedhjet e marsit të fundit për mua. Deklarata e aleatit të Putinit Lukashenko paralajmëron për Luftë të Tretë Botërore: ... TË GJITHA LAJMET. Më të klikuarat. 11/03/2024 11:52 Hygerta Meta rikthehet në shtëpinë ku... 11/03/2024 14:40 “Lufta” në Pallatin Mbretëror, nga çifti...Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Të Fundit; Meçi Joshua-Ngannou; Jobs; ... Osmani: Zbulimet e fundit në Ulpianë, paraqesin evidenca të rëndësishme për historinë e Dardanisë .Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Kosovë. ... Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes . ... Joshua dhe Ngannou po kryejnë përgatitjet e fundit në zhveshtore .Lutfi Haziri me akuza të forta: I kemi lënë 800 mijë euro rezervë për stadiumin, i ka humbur Alban Hyseni. Sport March 03, 2024.Microsoft releases updates for its Windows 7 and 8.1 operating systems periodically to enhance their security and performance. It's possible that an update you recently installed m...Lajme 60 minuta më parë Para 32 vjetësh në Preshevë ishte votuar për autonomi dhe të drejtë bashkimi me Kosovën, dalin pamje të rralla. Aktuale 1 orë më parë Media amerikane: Shqetësuese, ka dyshime se Serbia po përgatit një operacion tjetër ushtarak ndaj Kosovës.Lajmet e fundit nga Shqiperia. Portik.al ju mundëson të gjitha informacionet dhe lajmet e fundit. Kategoritë: Kulturë informacion, shkrime...Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Cardiff kërkon dëmshpërblim nga Nantes për Sala: Vdekja e tij na rrëzoi nga Premier League! 26/04/2022 13:09. Gati kontratë në Spanjë ose Francë, Pogba i jep fund me ...Tweet. Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria. Luftë e hapur mes Mauricio Sarrit dhe Luçiano Moxhit. Disa deklarata thumbuese të ish-drejtuesit të Juventusit, kanë sjellë reagimin e trajnerit aktual të Lacios, i cili nuk është kursyer ndaj tij.Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, ... Udhëtim në Valikardhën e braktisur nga të rinjtë . ... Poçarët e fundit! Zanati që po zhduket, të rinjtë nuk e mësojnë më . 21/03/2022 12:35.Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, ... EKONOMI; NDËRKOMBËTARE; JETË; ROZË; LAJME OPINIONE SPORT EKONOMI NDËRKOMBËTARE JETË ROZË . Të Fundit. LAJME . Vokrri nga MAPL thotë se grupet kriminale në Veri janë në panik, u ... E …Google Fi announced a new "Unlimited" plan with unlimited data and free international calling to 50+ countries and territories. But does it make sense to switch? Update: Some offer...Erdogan tërhiqet nga politika: Zgjedhjet e marsit të fundit për mua. Deklarata e aleatit të Putinit Lukashenko paralajmëron për Luftë të Tretë Botërore: ... TË GJITHA LAJMET. Më të klikuarat. 11/03/2024 11:52 Hygerta Meta rikthehet në shtëpinë ku... 11/03/2024 14:40 “Lufta” në Pallatin Mbretëror, nga çifti...Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptarLajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotme. Të fundit Të përfolura. Newsletter. Të fundit. Të përfolura. Aktualitet Me Rëndësi Biznes Investigim Interesi Publik.Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... “Nëna e Bardhit erdhi nga Gjermania për të bërë foton”, Anaidi nxjerr TIMS-in: …May 3, 2022 · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP-at shqiptare, shëndetësia, bota sot struga.Lexo lajmet e fundit nga sporti nga vendi e bota ne Futboll, Basketboll, dhe sportet tjera.Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Jun 29, 2016 · Super Sporti Lajme sportive nga vendi dhe bota. Home; Finalet. Lajme rreth Euro 2016; ... Lajmet e Fundit Germani 1-1 Itali : Gjermania fiton 6-5 me penallti 3 July ... Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Të Fundit; Meçi Joshua-Ngannou; Jobs; ... Osmani: Zbulimet e fundit në Ulpianë, paraqesin evidenca të rëndësishme për historinë e Dardanisë .Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditLajme 60 minuta më parë Para 32 vjetësh në Preshevë ishte votuar për autonomi dhe të drejtë bashkimi me Kosovën, dalin pamje të rralla. Aktuale 1 orë më parë Media amerikane: Shqetësuese, ka dyshime se Serbia po përgatit një operacion tjetër ushtarak ndaj Kosovës. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera. Livescore, formacione, histori dhe info te tjera rreth klubeve me te medha. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. ajrit në Prishtinë. HOROSKOPI. TOP KOHA MUSIC. 22:10 Moti • 22:15 Sporti total • 00:01 Top Koha Music – r • 01:00 Rreth botës – r • 01:20 1 kafe me Labin – r • 03:00 Lajmet e mbrëmjes – r • 03:30 Seri: Premtimi ep. 103 x 104 – r • 05:00 Sporti Total – r • 06:15 Lajme ARTA •. Lajme.Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Skuadra e Real Madridit ka shënuar një fitore si mysafir ndaj Cadiz me rezultatin 0 me 2, në ndeshjen e vlefshme për raundin e 29-të në La Liga. Dy golat e ndeshjes u shënuan në pjesën e dytë, sepse në 45 minutat e para nuk pati asnjë shënim, shkruan Lajmi.net. Golat për skuadrën e Carlo ...Kastrioti gjen shpëtimin me golat e sulmuesit Dejvid Kapllani, ka shënuar 6 herë në pesë ndeshjet e fundit 23 Shkurt, 2024 Kastrioti fiton dhe lë Bylisin pa fjalë, trajneri Ndreu: Ndeshje e luftuar, ja çfarë u kërkova lojtarëveInteri mund të festojë titullin kampion 4 javë përpara fundit të sezonit, por gjithçka varet nga ecuria e të tjerëve. HIPOTEZAT – Nëse Interi do të merrte 6 fitore dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e ardhshme që ka në kalendar, atëherë mund të festoi që në 28 prill, që i bie ndeshja e javës së 34-t kundër Torinos në “San Siro”.Lajmin e bën të ditur e përditshmja “Gazzetta Dello Sport” që raporton se pronarët e klubit nga Firence duan një emër të fortë dhe t’i besojnë të gjithë projektin e së ardhmes. Tare është një nga ata që plotëson të gjitha kriteret, por mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në të ardhmen.. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundiSiç raporton “Mundo Deportivo” ndër emrat e kë 1:1 Bayern Munchen vs Villarreal. 2-3 Real Madrid vs Chelsea. Sport March 03, 2024. Trepça me fitore bindëse ndaj Istogut. Sport March 03, 2024. Derbi i Manchesterit i …If you've only used it to line shelves, you're missing out. Though long-associated with lining drawers and shelves, contact paper has a lot more to offer. And if your only experien... Lajmet e fundit. 22:56 Horoskopi ditor për të Shtun& EKSKLUZIVE/ Nga raporti me Demin te pengu, rrëfehet ish-drejtori i kuq: Titulli detyrim, si e doja Partizanin (E PLOTË) 10 Mars, 2024 SUPERIORE/ Mbijetesë dhe “Final 4”, njihuni me dy sfidat e para të javës së 27-të Erdogan tërhiqet nga politika: Zgjedhjet e marsit të fundit...

Continue Reading